RakoSpoločnosť LASSELSBERGER s.r.o. je najväčším výrobcom keramických obkladov a dlažieb v ČR a zároveň patrí k najväčším európskym výrobcom obkladových materiálov. LASSELSBERGER s.r.o. zachováva a rozvíja tradíciu českej značky RAKO, ktorá zanedlho oslaví 130. výročia svojho vzniku. Komplexnu ponuku bytovej keramiky prezentuje pod značkou RAKO HOME, systémové riešenia komerčných alebo vysoko namáhaných nekomerčných objektov zaisťuje svojimi výrobkami pod značkou RAKO OBJECT.

Výroba keramiky RAKO začala v Rakovníku v roku 1883. Výrobný sortiment sa postupne rozširoval od žiaruvzdorných tehál a neglazovaných dlaždíc až po glazované, rôzne zdobené dlaždice, pórovité obkladačky, mozaiku, kachľové pece a špeciálne reliéfne obklady budov a fasád.

Značka RAKO HOME reprezentuje ucelené série obkladačiek a dlaždíc vrátane bohatého sortimentu dekoračných doplnkov pre kúpeľne, kuchyne a podlahy bytových interiérov. Z hľadiska životného štýlu, je orientovaná na konečných užívateľov s vysokými nárokmi na dizajn a úžitkovú hodnotu ponúkaných materiálov.

Pre systémové riešenia objektov, vyrába spoločnosť LASSELSBERGER keramické obklady pod značkou RAKO OBJECT. Jedná sa o vzájomne sa doplňujúce systémy obkladačiek a dlaždíc určených hlavne pre projektové a investičné účely. Hlavný dôraz je pri výrobkoch týchto značiek kladený na variabilitu, funkčnosť, vynikajúce vlastnosti a vysokú úžitkovú hodnotu.

NEWSLETTER ZĽAVY NOVINKY VÝPREDAJE
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách, novinkách a výpredajoch.
Informácie o nás Top značky Možnosti platieb

Prečo nakupovať zbytočne draho a nepohodlne ked netreba?Tlačiť sa v obchode a pozerať na neochotnú obsluhu? Nie, sme v 21.storočí a preto sme pre Vás pripravili virtuálne štúdio s komplexnými službami od návrhov interierov, dodania tovarov od renomovaných výrobcov až po realizáciu vašich stavebných zámerov na "kľúč". A to všetko bez stresu a z pohodlia vášho domova...