Hansgrohe

UPOZORNENIE !!!

Predávame tovar určený pre SR.

Pri zakúpení výrobkov, ktoré nie sú určené pre náš trh nie je možné uplatniť záruku, alebo je uplatnenie záruky obtiažne a finančne nákladné. Na takto kúpené tovary sa nevzťahuje záručný a pozáručný servis v Slovenskej republike.

 Hodnotu produktov HANSGROHE poznáte okamžite: pri sprchovaní, kúpaní alebo umývaní rúk. Kto však stojí za pekným dizajnom kvalitných spŕch a armatúr „Made in Germany“? Čo je hnacím motorom Hansgrohe, aký je jej význam z ekonomického hľadiska, a kam až siaha jej zodpovednosť? Nahliadnite cez „kľúčovú dierku“ do spoločnosti z Čierneho lesa, ktorej produkty do kúpeľní nájdete po celom svete. Na nasledujúcich stránkach nájdete informácie o všetkom, čo sa týka našej spoločnosti. A taktiež to, čo je pre nás dôležité.


NEWSLETTER ZĽAVY NOVINKY VÝPREDAJE
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách, novinkách a výpredajoch.
Informácie o nás Top značky Možnosti platieb

Prečo nakupovať zbytočne draho a nepohodlne ked netreba?Tlačiť sa v obchode a pozerať na neochotnú obsluhu? Nie, sme v 21.storočí a preto sme pre Vás pripravili virtuálne štúdio s komplexnými službami od návrhov interierov, dodania tovarov od renomovaných výrobcov až po realizáciu vašich stavebných zámerov na "kľúč". A to všetko bez stresu a z pohodlia vášho domova...