Hansa

UPOZORNENIE !!!

Predávame tovar určený pre SR.

Pri zakúpení výrobkov, ktoré nie sú určené pre náš trh nie je možné uplatniť záruku, alebo je uplatnenie záruky obtiažne a finančne nákladné. Na takto kúpené tovary sa nevzťahuje záručný a pozáručný servis v Slovenskej republike.Tradičná spoločnosť Hansa si vytvára novú image a so svojimi modernými armatúrami a inovačnými kúpeľňovými a sprchovacími systémy dobýva medzinárodné prémiové trhy. Súčasne sa stala Hansa v rámci tohtoročnej ankety "markt intern" pre sanitárne armatúry, ankety pre predajcov a inštalatérov, po 17. za sebou nesporným víťazom - a teda zostáva aj naďalej "prvotriedne remeselnou značkou" a spoľahlivým partnerom obchodu.

Od roku 1950 vyrába Hansa Metallwerke AG sanitárne armatúry. V priebehu desiatok rokov urobili synovia a vnuci zakladateľa v tradícii rodinného podniku z firmy vedúcu značku na trhu. Séria armatúr ako Hansaronda alebo Hansamix sa stali tovarom idúcim na odbyt pre kúpeľne v Nemecku. S trvanlivými, funkčnými výrobkami s dobrým pomerom medzi cenou a úžitkom, svojou blízkosťou k obchodu a zákazníkovi, ako aj so svojou neobvykle rozsiahlou ponukou služieb, si urobila Hansa rýchlo meno ako "miláčik remeselníka".

Uvedenie inovatívne dizajnérske armatúry Hansamurano na trh v roku 2003 zmenilo image firmy Hansa a nastavilo znovu výhybky pre ďalší vývoj spoločnosti. Moto "Zážitok z vody" znamená: podľa výtvarného návrhu sa orientujúce, fascinujúce a funkčné armatúry, ktoré sú míľnikom v histórii armatúr. Hansa uvádza prvýkrát nielen armatúru, ale aj vzhľad vody do stredu pozornosti - pomocou špeciálne vyvinutých perlátorov, otvorených tokov vody a farebnou vizualizáciou a inscenácií vody.

Prvé skutočne dizajnová armatúra od Hansy - Hansamurano - bola vyznamenaná hneď niekoľkonásobne výtvarnými cenami. Dva roky neskôr, v roku 2005, predstavila Hansa hneď štyri nové výtvarné návrhy kúpeľňových armatúr súčasne: Hansacanyon, Hansamotion, Hansaronda Style a Hansamurano E. Rovnako tieto armatúry boli vyznamenané rôznymi výtvarnými cenami. V tom istom roku bol sprchový systém Hansacolourshower s diódovými svetelnými prvkami zabudovanými do sprchovej hlavice, ktoré vytvára svetelné efekty celého dúhového spektra, dôkazom vysokej inovačnej schopnosti spoločnosti. O to sa Hansa opiera aj v roku 2006, a rozširuje svet "zážitku z vody" o ďalšie inovačné sprchy a sprchové systémy. Úplne nový koncept bol použitý u elegantnej sprchovej hlavice s dvojitou funkciou: Hansa2day. Tu je možné pomocou jednoduchého prepínacieho mechanizmu voliť medzi ihličkovým prúdom vody a prívalovú sprchou. Tanierová ručná sprcha Hansajet XL, jedno, dvoj alebo tojprúdové sprchové hlavice Hansabasicjet, ako aj flexibilný sprchový systém Hansajet, zosilňujú pozíciu Hansy v oblasti kúpeľní a spŕch. Avšak aj v oblasti dizajnérskych armatúr ponúka Hansa v roku 2006 opäť novinky: edícii Cenedese zo série Hansamurano s farebnými sklenenými miskami, vyrobenými ručne v sklárni Murano. Charakteristiky šiestich farebných vzorov sú zdôraznené príslušne voliteľnými chrómovými, zlatými alebo platinovými telesami armatúr.

Rozšírením sortimentu o prémiové armatúry oslovuje Hansa prednostne konečného zákazníka. Remeslo a obchod ťaží z obsiahlejšej, vysoko kvalitnej ponuky výrobkov pre každý vkus a peňaženku. "Všetky výrobky, ktoré opúšťajú podnik, zodpovedajú kvalitatívnym normám, s ktorými sa Hansa v minulých desaťročiach etablovala.
NEWSLETTER ZĽAVY NOVINKY VÝPREDAJE
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách, novinkách a výpredajoch.
Informácie o nás Top značky Možnosti platieb

Prečo nakupovať zbytočne draho a nepohodlne ked netreba?Tlačiť sa v obchode a pozerať na neochotnú obsluhu? Nie, sme v 21.storočí a preto sme pre Vás pripravili virtuálne štúdio s komplexnými službami od návrhov interierov, dodania tovarov od renomovaných výrobcov až po realizáciu vašich stavebných zámerov na "kľúč". A to všetko bez stresu a z pohodlia vášho domova...