Grohe

UPOZORNENIE !!!

Predávame tovar určený pre SR.

Pri zakúpení výrobkov, ktoré nie sú určené pre náš trh nie je možné uplatniť záruku, alebo je uplatnenie záruky obtiažne a finančne nákladné. Na takto kúpené tovary sa nevzťahuje záručný a pozáručný servis v Slovenskej republike.

 

Užívajte si GROHE - každý deň

Dnešná kúpeľňa je miestom pre omladenie a relaxáciu a stala sa skutočným miestom pre rozmaznávanie. Či už je to rýchla, energizujúca sprcha - prvá vec ktorú si doprajete ráno, alebo dlhý kúpeľ pretrvávajúci pri sviečkach pred spaním, náš rozsiahly sortiment kúpeľňových armatúr, spŕch a doplnkov Vám umožní vytvoriť si kúpeľňu svojich snov.

Tým, že kombinujeme špičkové technológie s možnosťou výberu dych berúceho dizajnu, GROHE Vám poskytne všetky prvky na to, aby ste vylepšili svoj kúpací priestor.


Rozsiahle portfólio sprchových riešení, kúpeľňové doplnky a ovládacie tlačidlá dopĺňajú naše kolekcie batérií – toto všetko Vám umožní vytvoriť súdržný dizajnový návrh vo Vašej kúpeľni.


NEWSLETTER ZĽAVY NOVINKY VÝPREDAJE
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách, novinkách a výpredajoch.
Informácie o nás Top značky Možnosti platieb

Prečo nakupovať zbytočne draho a nepohodlne ked netreba?Tlačiť sa v obchode a pozerať na neochotnú obsluhu? Nie, sme v 21.storočí a preto sme pre Vás pripravili virtuálne štúdio s komplexnými službami od návrhov interierov, dodania tovarov od renomovaných výrobcov až po realizáciu vašich stavebných zámerov na "kľúč". A to všetko bez stresu a z pohodlia vášho domova...