Duscholux

Podniková skupina pôsobiaca na medzinárodnej báze so sídlom vo Švajčiarsku prevádzkuje svoje zastúpenie vo viac ako 23 krajinách, kde má svoje odbytové a výrobné spoločnosti. Firma má odbyt vo viac ako 50 krajinách. Sídlo firmy a miesto podnikania firmy Duscholux Švajčiarsko: Thun. Firma má viac ako 40 ročnú skúsenosť vo vývoji a výrobe sprchovacích kútov a modernizáciou výrobkov sa stala firmou, ktorá je popredným celosvetovým výrobcom sanitárnych výrobkov.  Náš široký sortiment s cenovo výhodným vybavením kúpeľní, ale aj s vybavením podľa individuálnej zákazky a exkluzívnym vybavením obsahuje tieto výrobky:

 

■ Sprchové kúty

■ Sprchové a kúpeľňové vaničky

■ Wellness

■ Priestorová riešenie

 

Svetová známosť značky Duscholux sa zakladá na aktuálnom dizajne, na zachovani kvality výrobkov, na dlhej životnosti a kvalitnom zákazníckom servise. Týmto dosahujeme trvalého úspechu značky Duscholux.

NEWSLETTER ZĽAVY NOVINKY VÝPREDAJE
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách, novinkách a výpredajoch.
Informácie o nás Top značky Možnosti platieb

Prečo nakupovať zbytočne draho a nepohodlne ked netreba?Tlačiť sa v obchode a pozerať na neochotnú obsluhu? Nie, sme v 21.storočí a preto sme pre Vás pripravili virtuálne štúdio s komplexnými službami od návrhov interierov, dodania tovarov od renomovaných výrobcov až po realizáciu vašich stavebných zámerov na "kľúč". A to všetko bez stresu a z pohodlia vášho domova...