Reklamačný poriadok

Záručné podmienky a Reklamačný poriadok

  1. Tento reklamačný poriadok sa vzťahuje na tovar, ktorý bol zakúpený u spoločnosti ZONDA logistics Slovakia,s.r.o. a ktorého reklamácia bola uplatnená v záručnej dobe 24 mesiacov odo dňa zakúpenia tovaru.
  2. Ku každému tovaru zakúpenému v spoločnosti ZONDA logistics Slovakia s.r.o. je pri jeho dodaní kupujúcemu priložená faktúra (predajný doklad), ktorá slúži zároveň ako záručný doklad.
  3. Pri prevzatí tovaru je kupujúci povinný skontrolovať nasledujúce:
    * či sa jedná o výrobok, ktorý bol objednaný (ak sa jedná o výrobok, ktorý nebol objednaný, tovar nerozbalujte, neotvárajte, inak nebude možné ho vymeniť)
    * či je výrobok v neporušenom stave, tzn. či nemá zjavnú vadu
    * či fungujú všetky jeho jednotlivé časti

 

 

Záruka sa nevzťahuje na vady tovaru spôsobené nesprávnym používaním,neodbornou inštaláciou, skladovaním alebo poškodením tovaru kupujúcim. Obal a obsah výrobku nesmie byť mechanicky poškodený (mechanickým poškodením sa rozumie také poškodenie výrobku, ktoré nemohlo vzniknúť bežným používaním výrobku na účel, pre ktorý bol vyrobený).

 

Reklamovaný tovar je kupujúci povinný uplatniť za vyššie uvedených podmienok na tejto adrese:
ZONDA logistics Slovakia s.r.o.

Púchovská 12

83106 Bratislava

ICO:36285242

IC DPH:SK2022142430

Upozornenie: Tovar musí byť zaslaný doporučene a poistený, nakoľko neručíme za jeho prípadnú stratu na ceste k nám. Zásielky na dobierku nebudú akceptované.

NEWSLETTER ZĽAVY NOVINKY VÝPREDAJE
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách, novinkách a výpredajoch.
Informácie o nás Top značky Možnosti platieb

Prečo nakupovať zbytočne draho a nepohodlne ked netreba?Tlačiť sa v obchode a pozerať na neochotnú obsluhu? Nie, sme v 21.storočí a preto sme pre Vás pripravili virtuálne štúdio s komplexnými službami od návrhov interierov, dodania tovarov od renomovaných výrobcov až po realizáciu vašich stavebných zámerov na "kľúč". A to všetko bez stresu a z pohodlia vášho domova...