Platba a doprava

Platba:

 

- dobierka:  pri preberaní tovaru od kuriéra

 

- hotovosť:  pri osobnom odbere u nás vo firme

 

- prevodom na účet

 

 

Možnosti dopravy:

 

- osobný odber

 

- dobierka

 

po objednaní tovaru, odsúhlasení objednávky s doručením, Vám bude zaslaný tovar prostredníctvom kuriérskej spoločnosti GLS, ktorá Vám dovezie tovar do 24h od prevziatia z nášho skladu. Tovar bude doručený na vami zadanú adresu, preto prosím dbajte na to aby bola správna. Pred doručením Vás bude kontaktovať kuriér na vami zadané telefónne číslo. Tovar si pri preberaní skontrolujte či nie je poškodený!!!  V cene nie je zahrnutá vynáška do domu a bytu! Cena dopravy obkladov a dlažieb sa ráta podľa množstva a váhy. O cene budete informovaný pri zhrnutí objednávky.

 

Celková hodnota tovaru

Osobný odber

     0,- eur

Doprava Kuriérom GLS

   15,- eur (neplatí pre obklady a dlažby)

 

Pri objednávke neštandardného tovaru (exkluzívný, atypický,.....), tiež obkladov a dlažieb, budete vyzvaní k uhradeniu zálohovej faktúry vo výške 50 % z ceny objednaného tovaru na účet firmy.
Tovar bude objednaný po zaplatení zálohovej faktúry.

 

Uvedené ceny su vrátane DPH.

 

 

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.sanita-dlazby.sk si vyhradzuje právo upravovať cenu dopravy podľa prípadných zmien cenníku prepravnej služby.

NEWSLETTER ZĽAVY NOVINKY VÝPREDAJE
Chcem byť informovaný e-mailom o zľavách, novinkách a výpredajoch.
Informácie o nás Top značky Možnosti platieb

Prečo nakupovať zbytočne draho a nepohodlne ked netreba?Tlačiť sa v obchode a pozerať na neochotnú obsluhu? Nie, sme v 21.storočí a preto sme pre Vás pripravili virtuálne štúdio s komplexnými službami od návrhov interierov, dodania tovarov od renomovaných výrobcov až po realizáciu vašich stavebných zámerov na "kľúč". A to všetko bez stresu a z pohodlia vášho domova...